imotiplus.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пазарджик, Окръжна болница
59 340 €
116 058.95 лв.

(989 €, 1 934.32 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 10:59 на 23 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1676 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
3-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР | AKT 14

Агенция Имоти Plus+ предлага двустаен апартамент в новострояща се сграда с модерна архитектура, разположена само на метри от парк Острова, на тиха улица в централната част на гр. Пазарджик, ул. Васил Априлов 13.

Сградата вече е с Акт 14, а в рамките на следващите две седмици се очаква увеличение на цените, съобразено с напредъка на строителството.

Имотът се намира на 3-ти етаж от 5 и е с чиста жилищна площ 52,07 кв.м и обща площ 59,34 кв.м.

Разпределението е функционално и без загубени пространства:
просторна дневна с кухненски бокс 18,26 кв.м с излаз към тераса 4,42 кв.м
спалня 13,98 кв.м
баня с тоалетна
антре

Срокове на проекта:
Акт 14 издаден
Акт 15 края на 2026 г.
Акт 16 март 2027 г.

Схеми на плащане:
Схема 1: 30% при предварителен договор
70% при Акт 15

Схема 2: 50% при предварителен договор
50% при Акт 15

Схема 3: 60% при предварителен договор
40% при Акт 15

Апартаментът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с потенциал за отдаване под наем. Сградата е с малък процент общи части и има възможност за покупка на подземно паркомясто или гараж.

📞 За повече информация и резервации:
0893 538 477 Хелена, Имоти Plus+
За контакт:
089 3538477
Брокер:
Хелена Макавеева
089 3538477
Офис: СОФИЯ
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема